از بین بردن نیروها و انرژی های منفی و سیاه با آب نمک درمانی

توصیه ما این است که از همین حالا، پیش از آنکه به بیماری دچار شوید، خوددرمانی را آغاز نمایید. زمانی که سالها پیش من در مشهد توسط یک قاضی دستگیر شدم و او دستور بازرسی خانه من را صادر کرد، وسایلم را برداشتند که یکی از آن وسایل هم همین جلد تایم بود. روزی کودکی معصوم در زمستان سرد کنار شیشه یک مغازه ایستاده بود از سرما میلرزید و گرسنه بود او از خدا خواست که لباس و غذایی برایش بفرستد. کودک که چشمانش را باز کرد غذا و لباس گرم را روبروی خود دید رو به آن خانم کرد و گفت شما خدا هستید؟ خودتان هم آلوده میشوید و نفرت، خشم و حسادت تمام وجودتان را فرا خواهد گرفت و اگر برایش دعا کنید اولین کسی که دریافت خواهد کرد خودتان هستید. پس اولین کسی که دریافت میکند شخص دعا کننده است. مطمئن باشید بهترین پاسخ را دریافت خواهید کرد.

آیا می خواهید شغلتان را عوض کنید؟ به هر صورت آنها این نور را پرانای الهی میدانند. آنها این نور و انرژی را از جایگاه دیگر میدانند و قدرت شفا بخشی عظیمی درون آنها نهفته است. طرِق مختلفی برای فعال کردن این نقاط وجود دارد: تصور جریانانرژی یا نور سفیدی در آنها، استفاده از سنگهای انرژی دار بر روی آنها، مالیدنروغنهای خاص و یا کشیدن نقاشی هایی بر روی این نقاط. سرشار از احساس آرامش و سکوت بودم و همه چیز در درون من بسیار وسعت داشت چگونگی عملکرد آن را بر بخشهای بیمار بدنم احساس می کردم و متحیرم که چنین چیز شگفت انگیزی در ریکی وجود دارد». آن خانم پاسخ داد: من یکی از بنده های او هستم. من با چشمای خودم (نه چشمای کس دیگه!!) معجزات زیادی ازش دیدم.. شما چه نسبتی با خداوند دارید؟ ممکن است شما از حقوق خود راضی نباشید و یا رئیس بد اخلاقی داشته باشید، مسیر دور است و یا اینکه مشکلات دیگی در شغلتان دارید. عصبهایی که به کف پا میرسند، شامل هفتادهزار پایانه عصبی هستند و به همین دلیل است که گفته میشود کف پا یک تصویر آینهای از تمام قسمتهای بدن است.

تصویر دوم، پس از ۴ جلسه گرفته شده، نشان می دهد که تراکم انرژی تقریبا از بین رفته است. شما تصمیم میگیرید که کدام نوع انرژی از شما عبور کند. باید بخواهیم و منتظر باشیم تا خداوند از طریق دیگران ما را یاری دهد. انرژی چارکرا اول به ما امکان میدهد تا شجاعت، توانمندی و میل به زندگی را مهار کنیم. بعضیها به دلیل نوع زندگیشان، دوستانشان و طرز فکرشان، انرژی منفی منتشر میکنند. آیا این خستگی ناشی از کمبود خواب است یا میتواند دلیل دیگری داشته باشد. 18: به دلیل این که فرادرمانی را شعور كیهانی انجام میدهد، فرادرمانگر حق ندارد هیچ بیماریای را درمان ناپذیر بداند. کینزی به معنای کنترل با قدرت ذهن می باشد و برای مثال به کنترل اجسام با نیروی ذهن “تله کینزی” می گویند و توسط خیلی افراد این عمل انجام شده است و کاملا واقعی می باشد فقط کافیست کلمه “تله کینزی” را در اینترنت جستجو کنید تا ویدیو و مقاله های زیادی در رابطه با این نیروی ماوارایی و خارق العاده ذهن مشاهده کنید و همچنین کینزی های دیگری وجود دارد مانند کنترل آتش که “پیروکینزی” نام دارد و همگی با نیروی ذهن انجام می شود که در این پکیج شما به طور کامل با تمام این کینزی ها آشنا خواهید شد و با انجام تمرینات درون کتاب ها خواهید توانست نیروی ذهن خود را کنترل کنید همچنین جدا از آموزش انواع کینزی ها شما با کتاب “انرژی درون” که دارای 500 صفحه می باشد با تمام قدرت های ذهن و بدن مانند چاکرا ، پرانا ، انواع مدیتیشن ، کانالهای انرژی در بدن ، یادگیری قدرت جذب ، افزایش تمرکز ، آموزش انرژی درمانی و هرآنچه که در رابطه با قدرت های ذهنی و انرژیکی باشد در این کتاب با آن آشنا خواهید شد.

این چاکرا پشتکار ما را زیاد می کند. با سلام. MRI و عکس های شما باید توسط دکتر محقق بررسی شده و پس از معاینه حضوری، دکتر امکان تشخیص با طب سوزنی را بطور قطعی خدمت شما اعلام کنند. در طول درمان با طب سوزنی هر گونه تغییر در شرایط جسمی و یا خواب و یا اشتهاء و… هر چند در طول تاریخ شیعه به شاخههای متعدد تقسیم شد، اما امروزه تنها سه دسته اصلی شیعه دوازدهامامی، شیعه اسماعیلی و شیعه زیدی وجود دارد. مطالعه در شاخصهای اصلی مورد بررسی تفاوت معنی داری میان داروهای هومیوپاتی و دارونما پیدا نمیکند و در نهایت چنین نتیجه گیری میکند که بر اساس این مطالعه اثربخشی داروهای هومیوپاتی را نمیتوان رد کرد بلکه به مطالعات بزرگتری نیاز است! خانمی که از مغازه بیرون آمد و حال و روز بچه را که دید به داخل مغازه رفت و بری او لباس و غذا تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید